Yaşam

Yaşar Vurdem, “Kale” Dizisinin Kalemini Ele Geçiriyor

Yaşar Vürdem, önce Amazon Primeseyirciyle buluşuyor Zaman ÇarkıVe Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleriiçin bir afiş yaptı.

Vurdem, Avengers filmlerinin yönetmeni Russo Brothers’ın Amazon’un talebiyle yeni projesi. kaleiçin kalemi aldı

Yaşar Vurdem’in Hisar serisi için hazırladığı illüstrasyon afiş çalışması

()

Dünyaca ünlü Türk illüstratör Yaşar Vurdem, Amazon’un talebi üzerine 28 Nisan’da yayın hayatına başlayan Kale dizisi için yeni bir illüstrasyon afiş tasarladı. Bundan önce Ubisoft, Cem AdrianVe Melek MossoVurdem, son iki yıldır Amazon’un isteği üzerine çeşitli prodüksiyonlar için illüstrasyonlar yapmak gibi değerli isimler için çeşitli işler üzerinde çalışmaktadır.

Vurdem, son iki yılda Zaman Çarkı, Yüzüklerin Efendisi: Güç YüzükleriVe kale Amazon Prime için üç illüstrasyon çalışması hazırladı. Kale için hazırlanan afiş, Amazon Prime hesabında da paylaşıldı.

kale konusu

Citadel, küresel bir tehdidi durdurmak için dünyanın her yerinden gelen casusların hikayesini anlatıyor. İnsanları güvende tutmaktan sorumlu küresel bir casus teşkilatı, dünyayı manipüle eden bir sendika olan Manticore’un ajanları tarafından yok edilir.

Hisar’ın sekiz yıl önce düşmesiyle seçkin casuslar Mason Kane ve Nadia Sinh hayatta kalmayı başarır, ancak bu arada hafızaları silinir. O andan itibaren yeni kimlikleri ve yeni kurulan hayatları ile geçmişten habersiz bilinmez bir hayat sürmektedirler.

Ancak yeni bir dünya düzeni kurmak isteyen Manticore’u engellemek için yardıma ihtiyacı olan eski çalışma arkadaşları Bernard Orlick, Mason’un peşine düştüğünde her şey bir anda değişir.

Yaşar Vurdem’in diğer işleri için;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu