Haber

Türk futbolunda kaos! F.Bahçe-Trabzon maçının VAR hakemi Mete Kalkavan’ın düdüğünü astığı iddia edildi.

F.Bahçe’nin kendi sahasında 3-2 mağlup olduğu Trabzonspor karşılaşmasının VAR hakemi Mete Kalkavan’ın düdük çaldığı iddia edildi. Maçın ardından Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Kalkavan’ı hedef alarak, “Ahlaksızlığa, terbiyesizliğe son verilmeli. Acaba VAR’a oturan arkadaş bir daha Türkiye’de hakemlik yapabilecek mi!” dedi.

9 MAÇ CEZA ALDI VE DÜDÜĞÜNÜ ASTI

Karadeniz ve Kuzey Anadolu gazetelerinde yer alan habere göre, F.Bahçe-Trabzonspor maçının VAR hakemi Mete Kalkavan’ın gösterdiği performansın ardından 9 maç ceza aldığı iddia edildi. Bunun üzerine deneyimli hakemin düdüğünü asmaya karar verdiği iddia edildi.

“BU AHLAKSIZLIK MÜMKÜN OLABİLİR Mİ?”

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Trabzonspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, “Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, maçın ardından Trendyol Süper Lig’in 11. haftasında oynanan maçta görev alan Mete Kalkavan’a ağır eleştirilerde bulundu. Doğan, şunları söyledi: “Ahlaksızlık ve kabalık sona ermeli. Acaba VAR’a oturan arkadaş bir daha Türkiye’de hakemlik yapabilecek mi? Tahkime gidecekse kimin onayı ve talebiyle yapacak? Çok merak ediyorum. VAR neye bakıyor? Siz nasıl insanlarsınız! Utanma duygunuz yok mu? Sahada nereye bakıyor, VAR nereye bakıyor! “Bu kadar ahlaksız olabilir mi?” dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu