Haber

Trabzonspor, Konyaspor maçının hazırlıklarına devam etti

Trabzonspor, Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında 10 Kasım Cuma günü TÜMOSAN Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve 30 dakikası basın mensuplarına açık olan antrenmanın bu bölümünde dar alanda ısınma ve pas çalışmaları yapıldı.

Hüseyin Türkmen, Mislav Orsic, Umut Bozok, Tonio Teklic, Eren Elmalı, Dimitris Kourbelis ve Taxiarchis Fountas sakatlıkları nedeniyle idmana katılmadı.

Teknik Direktör Abdullah Avcı, idman öncesi basına yaptığı açıklamada, hem Trabzon’da hem de takımda her şeyin çok iyi ve yolunda gittiğini belirterek, “Bugün geçen haftanın son toplantısını yaptık. Fenerbahçe dosyasını kapattık. Geçen haftayı kapattık ve geri bildirimde bulunduk. Konsantrasyonumuzla Konyaspor “Maça odaklandık. Tek isteğimiz bu süreçte yakaladığımız enerjiyi Konyaspor maçına yansıtmak. Bunu yansıtabilmek adına tüm motivasyonumuz cuma günü taraftarlarımızın stadı tamamen doldurmalarıdır.” dedi.

Taraftarlarını Konyaspor maçına davet eden Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Onlar orada olduğu sürece her zaman daha iyisini yaparız. Geçen hafta orada değildiler ama her yerde yanımızda olmalarının gücünü hissediyorduk. Milli grubun ortasına girdiğimizde bugün aslında onların da olmasını istiyoruz. Grupta, bizimle birlikte olmak ve güçlerini canlı ortaya koyabilmek. Tek isteğimiz bu ivmeyi daha uygun hale getirmek. “Daha iyi bir oyun, daha iyi bir gayret, taraftarlarımızla birlikte, yine birlikte keyifli bir Cuma akşamı, Trabzon’a yakışır. Baskı altında oynayan ve sayısal olarak her yerde rakibe göre daha fazla mevcut olan bir takım olmak istiyoruz. Umarım bunun karşılığını almaya devam ederiz.”

Bugünün merhum sanatçı Kazım Koyuncu’nun doğum günü olduğunu belirten Avcı, “Onunla tanışmak bana nasip olmadı ama şarkıları Trabzon ve Trabzonspor için her zaman önemlidir. Onu hep dinledim, şarkılarıyla Trabzon’a veda ettim. şarkısı. Mekanı cennet olsun, bugün ben de duydum.” Hatırlayalım.” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

saray-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu