Teknoloji

Super Bomberman R 2, 14 Eylül’de dünya çapında piyasaya sürülecek

 
Konami Digital Entertainment BV bugün, serideki oynanış açısından en dolu parti oyunu olan AWESOME BOMBERMAN R 2’nin (SBR2) 14 Eylül’de* dünya çapında satışa sunulacağını duyurdu. Galaksiyi hain Karanlık Ay’dan kurtarmak için yepyeni bir tek oyunculu maceraya dalın veya SBR2’nin yeni Savaş Modu ile arkadaş çevrenizi daha da renklendirmek için Bomberman Brothers’a katılın!
 
Oyunseverler bugün itibarıyla oyunu ön sipariş verebilirler. Ayrıca, SBR2’den ilham alan yepyeni eserler için Resmi Konami Mağazasını ziyaret ettiğinizden emin olun.
 
Dijital versiyonu 13 Eylül’de, fiziksel versiyonu ise 14 Eylül’de çıkacak.
 
 
 
SAVAŞ MODLARI:
 
– Kale: Bu yepyeni saldırı savunması temalı savaş modunda 1’e 15 asimetrik maçlarda çevrimiçi savaşın! Savunan oyuncu, saldırıyı yavaşlatmak için bir harita oluşturmalı ve savunma tuzakları yerleştirmelidir. Bunu yaparken, farklı arazi seçeneklerinin, duvar yerleşimlerinin, savunma hilelerinin ve “Ellons” adı verilen yeni karakter türlerinin yardımına başvurabilir. Saldıran taraf, tüm hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunan oyuncunun engellerini patlatmalıdır.
– Savaş 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan son oyuncu olmaya çalışacaksınız. Bu kaotik modda 64 oyuncu var ama sadece biri kazanabilir.
– Grand Prix: Kristaller için yarışın ve diğer oyuncuları yenin. Bu oyun modundaki takım savaşları eğlenceli bir kargaşadır.
– Standart:SUPER BOMBERMAN R 1 ve AWESOME BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik savaş modu geri dönüyor.
 
 
 
Yeni savaş safları oluşturun, oynayın ve paylaşın!
“Sahne Düzenleyici”, oyuncuların kendi aşamalarını yaratmaları ve yeni “Kale” Savaş Modunda oynamaları için başkalarının oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için yeni ve güçlü bir araçtır. Bu mod ile keşfedilecek ve yenilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!
 
 
 
8 Bomberman Brothers ve yeni arkadaşları Ellons’ın hikayesi!
Kara Ay yıldız gemisi, ziyaret ettiği gezegenlerdeki şehirleri yok ederek galaksiyi harap eder. Tehdit evrende bir kez daha belirirken, 8 Bombacı Kardeş ve yeni arkadaşları Ellonlar evreni kurtarıp barışı geri getirebilecek mi?
 
SBR2, platformlar arası oynanışa izin verecek ve PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’te piyasaya sürülecek
 
SBR2 ile ilgili diğer detaylar ve bilgiler için: https://www.konami.com/games/bomberman/r2/eu/en/
 
basın bülteni

manyashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu