Haber

Ömeroğlu STK’larla buluştu

Millet İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Adayı Ramazan Ömeroğlu, Dilovası Dernekler Federasyonu’na bağlı yerel derneklerin liderleriyle görüştü.

 

Millet İttifakı AK Parti Dilovası Belediye Başkanı adayı Ramazan Ömeroğlu, Dilovası’nda faaliyet gösteren yerel derneklerin liderleri ve temsilcileriyle istişare toplantısında bir araya geldi. Dilovası Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği istişare toplantısı Zirve Restoran’da gerçekleşti.

GÜNEŞ, ÖMEROĞLU’NA BAŞARILAR DİLEDİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Güneş, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı olarak yola çıkan Ramazan Ömeroğlu’na başarılar dileyerek, yanında olduklarını söyledi. Dilovası’nın geleceği için yapılacak her olumlu proje ve Dilovası bunu hak ediyor. Yerel yönetimin verdiği hizmeti alabilmesi için yanında olduklarını, ortak amaçlarının daha yaşanabilir bir Dilovası olduğunu belirtti.

DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ

Dilovası’nın geleceği için değerli projeleri ve Güneş’ten sonra yaptıkları çalışmaları belirten AK Parti Dilovası Belediye Başkanı adayı Ramazan Ömeroğlu, konuşmasında şunları söyledi: “Dilovası’nın geleceği için çıktığımız bu yolda her zaman birlikte çalışacağız. Genel Merkezimizin takdiri. Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız bu şehirde yaşamaya devam edecekler. Şehrimizin en iyi hizmetleri alması için çıktığım yolda sağduyu bilinciyle hareket ederek, şehrimizin hak ettiği proje ve hizmetleri hayata geçirmek için tüm yerel derneklerimiz ve STK’larımızla birlikte çalışacağız. İlçemize son üç dönemde verdiğimiz değerli hizmetlere, birçok alanda yenilerini eklemek ve insanlarımıza daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek için elimizden geleni yapacağımızdan tüm halkımız emin olabilir” dedi. söz konusu. Konuşmaların ardından yerel derneklerin lider ve temsilcilerini tek tek dinleyen Ömeroğlu, onların teklif, talep ve beklentilerini not etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu