Ekonomi

Kula Kaymakamı Cemar Mermer ve Traverteni Ziyaret Etti

Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, esnaf ziyaretleri kapsamında 40’tan fazla ülkeye ihracatı ve geniş ürün yelpazesiyle uluslararası pazarda önemli bir paya sahip olan Cemar Mermer & Traverten firmasını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. şirket tarafından gerçekleştirilmektedir. Ziyaretin sonunda Cemar yetkilileri, Kaymakam Özdemir’e traverten taşına işlenmiş fotoğrafını ve forma sponsoru oldukları Manisa FK formasını Kaymakam Özdemir’e hediye etti.

Kurum ve esnaf ziyaretleri çerçevesinde bir süredir Kula’yı ziyaret eden Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir, Kula’dan dünyanın dört bir yanına ihracat yapan ve yarattığı istihdamla ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Cemar Mermer & Traverten firmasını ziyaret etti. odaklı çalışma. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz ve Genel Müdür Yusuf Yalçın tarafından karşılanan Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir, Cemar yetkilileriyle bir süre sohbet etti. Şirketin taş ocağı ve fabrika bölümlerinde de inceleme yapan Kaymakam Özdemir, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz ve Genel Müdür Yusuf Yalçın’dan mermer ve traverten üretimi ve işlenmesi ile dünyaya ihracat yelpazesi hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Özdemir’e özel hediyeler

Ziyaretin sonunda Cemar Mermer ve Traverten Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir’in fotoğrafının yer aldığı traverten taşına oyulmuş tabloyu Kaymakam Özdemir’e hediye etti. Genel Müdür Yusuf Yalçın, Cemar’ın forma sponsoru olan ve Trendyol 1. Lig’de mücadele eden Manisa FK’nın formasını Kaymakam Özdemir’e hediye etti.

Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir, iç piyasaya açılıp Kula’da geniş istihdam sağlayan ve sadece Kula’da değil Manisa ve Türkiye’nin dört bir yanında birçok şubeye destek sağlayan Cemar Mermer’e teşekkür ederek, Kula’nın böyle bir fiyatı karşılayabilir. Firmaya sahip olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek firma yetkililerine ve işçilere başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cemar Mermer & Traverten Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir’e teşekkür ederek, Kula’da yapılacak çalışmalarda her zaman üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirtti. – MANİSA

kelkitajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu