Haber

İYİ Parti’den Devlet Bahçeli’nin ittifak çağrısına yanıt

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yerel seçimlerde ittifak çağrısına ilişkin açıklama yapan İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, “Güzel ülkemizin temiz kalpli insanlarını, milliyetçilerini, vatanseverlerini ve Türkiye sevdalılarını İYİ Parti’de buluşmaya davet ediyoruz. vatanın ve milletin bekası için.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün CNN Türk televizyonuna yaptığı açıklamada, İYİ Parti’ye yerel seçimlerde işbirliği çağrısında bulunarak, “Sizi çağırdık eve dönmediniz, yerel yönetimde komşu olalım. ülkenin hayrına.”

Yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Başkan Meral Akşener’in açıklama yapacağı 26 Ağustos tarihine işaret ederek, “26 Ağustos ruhuyla rotamız belli, pusulamız millet” dedi.

Zorlu’nun açıklaması şu şekilde:

“Bildiğiniz gibi partimizin seçim çalışmaları ve olası yol haritası bir süredir kamuoyunda geniş bir şekilde tartışılıyor ve farklı tezler öne çıkıyor. Benzer bir gelişme dün Milliyetçi Hareket Partisi aracılığıyla bir televizyon programında, bugün ise bir TV programında yaşandı. , bazı yetkililerin kurumsal kimliğimizi hedef alan talihsiz açıklamalarda bulunduğu ortaya çıktı.

Genel Liderimiz Sayın Meral Akşener, 24 Haziran 2023 tarihinde düzenlediğimiz büyük kongremizde 85 milyon insanımıza siyasette yeni bir zemin, yeni bir yol oluşturma irademizi ortaya koymuş ve en büyük gücümüzün sözünü dinleyeceğimizi, yani bizim milletimiz

Söz konusu tartışma ile ilgili olarak partimizin görüşünü kamuoyuna açık bir şekilde aktarıyor, güzel ülkemizin temiz kalpli insanlarını, milliyetçilerini, vatanseverlerini ve Türkiye sevdalılarını vatan ve millet yararına YETER Partisi’nde buluşmaya davet ediyoruz: rota belli, pusulamız millet, 26 Ağustos ruhuyla! (HABER MERKEZİ)

akpinarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu