Teknoloji

İddia: iPhone 16 Pro Devasa Kameralarla Gelecek

Dünya şimdi Apple’ın gelecek yılın modeli iPhone 15 serisine kavuşmak için eylül ayını izlerken iPhone 16 hakkında Ve bilgi ortaya çıkmaya devam ediyor. Apple’ın takvimi aynı kalırsa Eylül 2024’te tanıtılacak olan iPhone 16, bu kez Pro serisine sahip olacak. kameralıgeldi.

Çin’in sosyal medyası Weibo’da bir kullanıcı, iç kaynaklardan bilgi aldığını iddia ederek Pro serisinin kamerası hakkında bazı bilgiler paylaştı. Buna göre iPhone 16 Pro ve Pro Max modelleri, çok daha büyük sensörlersahip olacak

iPhone 16, periskop ve daha büyük ana kamera sensörüyle geliyor!

Geçtiğimiz günlerde iPhone 16 Pro serisinin günümüz Pro modellerinden daha büyük bir ekrana sahip olacağı paylaşılmıştı. Bu iddiayı aslında ispatlayan yeni bilgiler, cihazın içinde açılan boşluğun daha büyük sensörlerle doldurulacağına işaret ediyor.

Kullanıcının tezine göre iPhone 16 Pro ve Pro Max, iPhone 14 modelleriyle karşılaştırılıyor. %12 daha büyük ana kamera sensörü ev sahipliği yapacak. Ayrıca cihazlar, analist Ming-Chi Kuo’nun daha önce paylaştığı şeylerle paralellik gösteriyor. periskop kameraiPhone’lara getirecek.

Ana kamera sensörünün büyümesiyle birlikte, iPhone kamerasının dinamik aralığı ve sensörün yakaladığı ışık da artacaktır. Bu artış, özellikle düşük ışıklı ortamlarda çekilen fotoğraflarda avantajını gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu