Yaşam

Hakan Ural, zincir market yöneticisinin açıklamalarına tepki gösterdi

Hakan Ural, canlı yayında zincir market üst yöneticisinin açıklamalarına tepki gösterdi.

Ünlü sunucu Hakan Ural, Kanal D ekranlarında Hilal Özdemir ile birlikte sunduğu “Hayatta Neler Oluyor” programında zincir marketlerdeki etiket oyunlarıyla ilgili sözleriyle gündem yaratan zincir market yöneticisinin tarzına tepki gösterdi. hafta içi her gün.

Hakan Ural’dan zincir market müdürüne sert tepki

Hakan Ural, “Bence rezil bir üslupla konuştu. Halk bana yardım et ey devletim diyor. Devlet, halkın bu şikayetine bir çözüm bulmak için büyük çaba harcıyor. Burada bir eksiklik var mı diye denetliyor. Bu fiyatlar neden böyle? Herkes tarafından sorun olarak kabul edilen bir konumuz var, bu fark nedir ve tedarik zincirinde var mı?

Hakan Ural, “Söylediklerini ben de söylüyorum, kaba ve ahlaksızsın, bu toprakların çocuğusun, bir konudan şikayetçi olabilirsin, alıngan olabilirsin. İnsanları kasten aşağılıyor, aşağılıyorsun. devleti kim yönetiyor o kadar umursamaz ki bunu analiz ettim diyor taş üstüne taş koymadım diyor tuğla bile koymadı adını söylüyor bu yazı hazırlanıyor siz O an söylemeyin. Tuğla koymadım diyorsunuz, bedelini canlarıyla ödüyorlar. Bir vatandaş olarak bu üslubunuzu kınıyorum, yazıklar olsun.” terimlerini kullanarak gösterdi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu