Haber

Başkan Yılmaz, Bursa Yıldırım’da öğrencilerle buluştu

BURSA (İGFA) – Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, her haftanın ilk gününü öğrencilere ayırıyor. İlçedeki okulları gezerek gençlerle buluşmaya gelen Önder Oktay Yılmaz, bu hafta Cumhuriyet İlkokulu’ndaki bayrak törenine katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Oktay Yılmaz, çocuklardan yaşlılara, kadınlardan dezavantajlılara ve esnafa kadar toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını belirtti.

Önder Yılmaz, cuma günleri yaşlılar ve esnafla bir araya geldiklerini ve onların tecrübelerinden faydalandıklarını ifade etti. Yıldırım Belediyesi olarak tüm ilçenin mutluluğu ve huzuru için çalışıyoruz” dedi.

EĞİTİME DESTEK

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Eğitim camiamıza okullar, kapalı spor salonları, kütüphaneler ve materyaller gibi birçok fiziki destek sağlıyoruz. Ayrıca okul dışı öğrenme ortamlarımızla öğrencilerimizi sosyal, kültürel, sportif ve akademik yönden desteklemeye devam ediyoruz. Yıldırım Belediyesi olarak çocuklarımızın geleceği için çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu